.
Pravidla Blogu
 +Když čtete mé povídky tak vás prosím o nějakou tu kritiku.
+Všechny obrázky mám bud´z Deviant Art nebo Photobucket a nebo z blogu ale vždy napíšu zdroj.Když tam zdroj není tak mám ten obrázek dlouho a nebo si už nepamatuju tu stránku tak mě za to omluvte prosím :)
+ Online Anime episody mám z webů nebo nějaké z blogů ale na ten vždy napíšu zdroj
+ Jestli se vám tu něco nezdá :D tak hned písněte jasný :D
+ Beru jakékoliv SB ale taky bych chtěla aby mě obíhali že jo to snad všichni :)
+ Reklamy piště do rubriky :)
+ s jakým koliv SB mám dobré vztahy takže není problém si semnou pokecat :D
Aktualizace:

~Povídky dopisuju a ,,Po Dešti bude asi až za týden,,
Giga bude mít druhou řadu,,ale až za dlouho,, ~

SmoD 1.díl-Temno

29. srpna 2010 v 18:00 | Aloha-Luna..I Love My Senpai :D |  Suck Me Or Die
gfghdfthtr
:D nereste ten par jen se mi hodil jako cover :D ale je to uzasnej par :)

Tendle dil neni tak yajimavz ale rozjede se to :)


Krev pomalu stékala po růži. Nebyla to jen taková normální krev, ale upíří. Stála jsem před mrtvolou, která není jen ta jediná, které jsem vzala život. Tyto stvůry nás ohrožuje celých sto let. Lidé se bojí vycházet ze svých domů. Už dlouho jsme nezahlédli slunce. Je tu tma. Všude je tma ale my jsme si už zvykli. Každý den jdeme do postele se strachem a máme noční můry a bojíme se, co se stane následující den. Je mi 15 a každý týden jednu z těch stvůr zabiju. Jsou všude. Musíme být kdykoliv připraveni. Bydlím i se svojí mladší sestrou Vee ve velkém starém domě v dost rušné ulici. Matka mi umřela, když bylo Vee jeden rok. Otce jsme nikdy neznali. Od matčiny smrti se snažíme přežít.
Každý večer slyším hrozné zvuky a čekám, až někdo přijde a zabije nás. Na tomto světě už není žádný klid. Dokonce i duchové tu bloudí, nedokážou najít klid. Byla jsem na tom sama ale zvládala jsem to. Vee bylo jenom 5 ale přesto byla velmi chytrá. Za chvíli jsem uslyšela křik z obýváku. Rychle jsem tam běžela a neuvěřila svým očím. Ta stvůra kousla Vee do ruky. Její mladá krev stékala z jejího zápěstí až dolů na podlahu. Rozeběhla jsem a kopla tu stvůru do ruky. Ucouvala a zasyčela. Vzpomněla jsem si že dnes je úplněk a schválně jsem zatáhla záclony. Strhla jsem záclonu a Stvůra spadla na kolena a křičela. Za pár minut z ní zbyl jenom prach. Vee seděla na zemi a potichu plakala. Klekla jsem si k ní a strhla si kus látky z trička a obvázala jí to. ,, Tady už zůstat nemůžeme,, řekla jsem jí. Stále plakala a byla v šoku. Po té jsem jí objala a na chvíli tam sní seděla.
Potom jsem se postavila a běžela nahoru pro batoh. Zabalila jsem nejpotřebnější věci jako jídlo, pití,nějaké to oblečení a pistol, která měla jenom jednu náboj. Nikdy jsem ji nepoužila, ale vždy jí beru sebou. Seběhla jsem dřevěné schody a podívala se na obrazy, které vyseli nad schodama. Měli zlatý rám a každý byl kulatý. Viděla jsem tam babičku a ještě pár členů rodiny ale ty jsem nikdy nepoznala. Setřela jsem z nich prach rukou a skočila jsem ze třetího schůdku. Vee už na mě čekala před dveřma. Naposled jsem se ohlédla a pak otevřela dveře. Proběhli jsme tiše ulicí a dovedlo nás to až k hustému lesu. Říkalo se že tam straší ale na to nikdo nevěří. Mnoho lidí říkalo že tam je nějakej vrah. Vrahů je tady až až takže to nikoho nepřekvapuje. Nic jsem v tý tmě nevadila tak jsem se lekla hlasu, který na nás promluvil. ,, Koho pak tu máme,, řekl klučičí hlas. Šla jsem za hlasem a uviděla sedícího kluka na pařezu. Měl černé vlasy, které mu padaly do očí, takže jsem neviděla barvu kterou má. Byl dost vyhublý, ale to je už v téhle době každý. Měl na sobě modré triko a džíny a Vansky. Divím se, že je ještě má. Po té se postavil a přistoupil ke mně. ,, Copak si snad vyděšená?,, šibalsky se usmál. Potom okolo mě chodil a prohlížel si mě. Sáhl mi na moje blonďaté vlasy a usmál se. Byla jsem také dost vyhublá a nenosila jsem nějak extra hezké oblečení. Ale takového upíra jsem mohla okouzlit. ,,Co ode mě chceš,, vyštěkla jsem. ,,Klid… Já ti neublížím jen se nudím no. Nemůžu jít sváma? ,, zeptal se. ,,Jak vím že nám neublížíš? ,, zamračila jsem se. ,, Proč bych to dělal..Nemám ani čim vás zranit. Jen mě nechte jít sváma..řekl upřímně. ,,Nemám na tebe čas tak mi uhni,, strkla jsem do něj ale pak mi chytil ruku.,,Prosím,, řekl.,,No dobře ale nemluv ke mně..,, znovu jsem zaštěkla. Usmál se a řekl: Jsem Andrew..,,Já Sue a todle je Vee. Andrew si jí na chvíli prohlížel a všiml si obvázáné ruky. ,,Co se ti stalo Vee?,, kleknul si kní a sundával kus látky. ,, kousnula mě stvůra,, řekla smutně. Andrew vyskočil a řekl,, blázníš co tu ještě děláme??????Má v sobě jed a do 72 hodin umře!!Potřebujem protilátku. Nestíhala jsem co říkal ale pochopila jsem že je to špátný. ,, A kde je ta protilátka,, zeptala jsem se. Andrew se na mě podíval a ukázal směrem na sever.Bylo to v tom starém hradě kam nejčastěji upíři chodí.,,Nemůžeme tam jenom vpadnout..,,řekla jsem zděšeně..Andrew se zamyslel a pak řekl,,Jeden z nás tam půjde a bude hrát že je upír a pak to veme,, řekl chytře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arisu-sama Arisu-sama | Web | 29. srpna 2010 v 20:49 | Reagovat

Hooooneeeeem další díl. Luna-chan to je dokonalé. Líbilo se mi to a těším se na další :-)

2 *Aiko Yamamura* → Aikinka :-* → Sbéénko ♥ *Aiko Yamamura* → Aikinka :-* → Sbéénko ♥ | Web | 30. srpna 2010 v 0:04 | Reagovat

Nazdoooooos :D jak sa maaame?.... u mna je zasa triedenie SB :D no sak ma poznas :D som tu dva mesiace nebola :D treba to preverit :D

3 Faith™ Faith™ | Web | 30. srpna 2010 v 2:35 | Reagovat

Aww.. *___* pěkné .. ^^ těším se na pokračování ... nemůžu si pomoct ten název mi přijde úžasně perverzní XD

4 *Aiko Yamamura* *Aiko Yamamura* | Web | 30. srpna 2010 v 14:26 | Reagovat

ahoj jojo brigada bola dost pracovita nemala som žiaden čas na oddych :D ale nevadi aspon su peníízky :D:D

5 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 30. srpna 2010 v 16:11 | Reagovat

Oj Aložko, ty jsi ale ďáblík...
Doufám, že další díl na sebe nenechá dlouho čekat, protože tohl je vážně skvelý :D

6 *Emmgirl* (sb) *Emmgirl* (sb) | Web | 31. srpna 2010 v 12:05 | Reagovat

Ahoj kočko, konečně jsem zpět z té dovolené. :-) Tedy pokud jsi to zaregistrovala, bylo to na blogu. :)

Přijď na icq někdy taky. :D Chci pokecat ;) A teď jdu číst :D:D

7 Cassííík Cassííík | E-mail | Web | 3. září 2010 v 20:55 | Reagovat

krásná je :o* pstě úžasná :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama